Producenci
Produkt dnia
Geometria HOFMANN GEOLINER 790 XD 3D (do wyboru różne wersje)
Geometria HOFMANN GEOLINER 790 XD 3D (do wyboru różne wersje)
86 746,18 zł (19 987,60 €)
FIRMA LEWOR NA COROCZNYM SPOTKANIU FRANCZYZOBIORCÓW SIECI PREMIO

W czerwcu 2019 odbyło się coroczne spotkanie franczyzobiorców zrzeszonych w sieci serwisów PREMIO. Spotkanie zorganizowano w przepięknym obiekcie HOTEL MARINA CLUB w Olsztynie. W imprezie uczestniczyła również firma LEWOR. Zaprezentowaliśmy uczestnikom spotkania ultra nowoczesną montażownicę do opon włoskiej firmy CORGHI - model CORGHI MASTER CODE. Dodatkowo, jako odskocznię od tematów warsztatowych pokazaliśmy jeden z pojazdów elektrycznych który posiadamy w ofercie tj. skuter elektryczny E-GOO K1. Dzięki temu uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z tematem elektro-mobilności oraz odbyć jazdy testowe na prezentowanym pojeździe.

czytaj całość »
Promocja na zakup aktualizacji oprogramowania testerów diagnostycznych SUN dla użytkowników którzy przerwali bieg licencji

Promocja obejmuje użytkowników testerów diagnostycznych SUN z serii PDL 3000/4000/5500, którym skończyła się subskrypcja oprogramowania. W takim przypadku użytkownik może odnowić swoją subskrypcję na kolejne 12 miesięcy (2 aktualizacje) w niższej cenie, takiej jak w przypadku zachowania ciągłości subskrypcji na oprogramowanie.

PROMOCJA JEST OGRANICZONA CZASOWO I TRWA DO 15.12.2018r.

Promocja SUN PDL

 

czytaj całość »
Szkolenie w zakresie naprawy opon w technologii na gorąco - LEWOR 6-8.08.2018
Szkolenie w zakresie naprawy opon w technologii na gorąco - LEWOR 6-8.08.2018

W dniach 06-08.08.2018r. w siedzibie firmy LEWOR odbyło się kolejne szkolenie w zakresie naprawy opon w technologii na gorąco, z wykorzystaniem materiałów V-MAX i TAP RAP. W szkoleniu udział wzięło 9 kursantów z 6 firm. Podczas praktycznego szkolenia trener p. Grzegorz Borysiak wraz z kursantami dokonali kilku napraw opon, w tym naprawy ponadnormatywnego uszkodzenia w oponie 23,5R25, z wykorzystaniem wkładów firmy TAP RAP.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl