Producenci
Nowy, dotykowy panel sterujący SMART LCD WiFi ZUSP250 z autodiagnostyką i zdalnym wsparciem serwisu przez Internet w podnośnikach OMCN!
Nowy, dotykowy panel sterujący SMART LCD WiFi ZUSP250 z autodiagnostyką i zdalnym wsparciem serwisu przez Internet w podnośnikach OMCN!

Nowy, dotykowy panel sterujący SMART LCD WiFi ZUSP250  z autodiagnostyką i zdalnym wsparciem serwisu przez Internet  w podnośnikach OMCN! 

Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu , fabryczny dział techniczny może zdalnie, w trybie live (na żywo) obserwować jak podnośnik działa w danej chwili, przeprowadzić jego zdalną diagnostykę oraz wesprzeć klienta w przypadku wystąpienia problemów. 

czytaj całość »
Nasza najnowsza realizacja - lipiec 2022, serwis MAN w Zgorzelcu
Nasza najnowsza realizacja - lipiec 2022, serwis MAN w Zgorzelcu.
Serwis wyposażony w montażownice i wyważarki CORGHI, geometrię firmy HAWEKA, podnośniki, żuraw i prasę firmy OMCN, meble warsztatowe USAG oraz w urządzenia INGERSOLL RAND, MILWAUKEE, SCHRADER itd.
Dziękujemy inwestorom, za możliwość wyposażenia tak pięknego serwisu. Mechanikom życzymy bezawaryjnej i bezpiecznej pracy, a przyszłym klientom serwisu wykonania usługi na najwyższym poziomie.
czytaj całość »
Nowa koncepcja serwisu mobilnego

Nowa koncepcja serwisu mobilnego do samochodów osobowych i dostawczych. M.in. ścianka dźwiękochłonna , podnosząca standard i komfort pracy na montażownicy i wyważarce. Jeżeli chcesz więcej szczegółów skontaktuj się z nami.

 

czytaj całość »
Trojaczki z Lewora ;-)
Trojaczki z Lewora ;-)

Trojaczki z Lewora

W Polsce z powodu COVID 19, odnotowano niż demograficzny, natomiast w firmie LEWOR wbrew panującym tendencjom narodziły się trojaczki ;-) Tak nazwane zostały trzy zbudowane prawie jednocześnie serwisy mobilne w nowych samochodach Mercedes i MAN, a więc dwie dziewczynki i chłopiec. Szczęśliwymi ojcami trójki są firmowi serwisanci, którzy mimo panującej pandemii sprostali takiemu zadaniu, wykonując jednocześnie pozostałe zlecenia. Kolejnym projektem, który firma planuje wdrożyć jest budowa serwisu mobilnego do obsługi kół ciężarowych w osiem godzin. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z działem handlowym. Trzech pierwszych klientów, którzy na hasło „trojaczki” zamówią serwis mobilny w osiem godzin, otrzymają prezent (klucz akumulatorowy Milwaukee ½”).

czytaj całość »
Szkolenie w zakresie naprawy opon w technologii na gorąco - LEWOR 10-12.03.2021
Szkolenie w zakresie naprawy opon w technologii na gorąco - LEWOR 10-12.03.2021

W dniach 10-12 marca 2021 odbyło się pierwsze od ponad roku szkolenie, w zakresie napraw opon w technologii na gorąco, zorganizowane pomiędzy kolejnymi falami pandemii. Pełne zaangażowanie ze strony prowadzącego p. Grzegorza Borysiaka, który od półtora roku, trochę zakurzony wrócił na miejsce trenera. Oczywiście równie mocne zaangażowanie po stronie kursantów, którzy w 110% wykorzystali czas spędzony na sali szkoleniowej.

Dziękujemy p. Grzegorzowi za poprowadzenie kursu, uczestnikom za poświęcony czas i zaangażowanie.

Termin następnych szkoleń, podamy dopiero jak tylko zostaną zniesione obostrzenia.

 

czytaj całość »
WARSAW MOTOR SHOW 2019 - KONKURS OBSŁUGI KÓŁ NA MONTAŻOWNICY LINERO G 750M5

W dniach 25-27 października 2019, na Warsaw Motor Show w halach Ptak Expo, odbył się na stoisku Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego (PZPO) konkurs w zakresie obsługi kół. W konkursie liczył się nie tylko czas, ale przede wszystkim prawidłowe procedury demontażu i montażu opon.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał p. Ryszard Marcinkowski, który przed każdą serią rywalizacji konkursowej dokładnie objaśniał jak należy wykonać te czynności, aby były one wykonane prawidłowo, bez karnych sekund.

Dla wyrównania szans wszystkich uczestników konkurs odbywał się na montażownicy LINERO G 750 M5, która ma klasyczną budowę montażownicy automatycznej o bardzo dobrych parametrach. Jedyną różnicą jest to że ramię montażowe odchodzi najpierw do góry a następnie w bok, a nie jak w klasycznej montażownicy do tyłu. Takie rozwiązanie umożliwia ustawienie montażownicy tuż przy ścianie.

 

 

 

czytaj całość »
DNI OTWARTE W FIRMIE LEWOR - 23-24 WRZEŚNIA 2019

W dniach 23 i 24 września  2019r. w siedzibie firmy LEWOR odbyły się „DNI OTWARTE” przeznaczone dla klientów firmy.  Podczas tych dwóch dni prezentowano i przeszkolono uczestników w zakresie obsługi urządzeń firmy Snap On takich jak:

  • montażonica  do kół MONTY 8800

Prezentację i szkolenia prowadzili specjaliści z firmy Snap On.  Uczestnicy mieli możliwość uzyskania informacji bezpośrednio od najlepszych trenerów producenta zarówno polskich i zagranicznych.

Ze względu na duże zainteresowanie, w przyszłym roku planowana jest kontynuacja „DNI OTWARTYCH” na które już dziś zapraszamy.

 

czytaj całość »
FIRMA LEWOR NA COROCZNYM SPOTKANIU FRANCZYZOBIORCÓW SIECI PREMIO

W czerwcu 2019 odbyło się coroczne spotkanie franczyzobiorców zrzeszonych w sieci serwisów PREMIO. Spotkanie zorganizowano w przepięknym obiekcie HOTEL MARINA CLUB w Olsztynie. W imprezie uczestniczyła również firma LEWOR. Zaprezentowaliśmy uczestnikom spotkania ultra nowoczesną montażownicę do opon włoskiej firmy CORGHI - model CORGHI MASTER CODE. Dodatkowo, jako odskocznię od tematów warsztatowych pokazaliśmy jeden z pojazdów elektrycznych który posiadamy w ofercie tj. skuter elektryczny E-GOO K1. Dzięki temu uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z tematem elektro-mobilności oraz odbyć jazdy testowe na prezentowanym pojeździe.

czytaj całość »
Promocja na zakup aktualizacji oprogramowania testerów diagnostycznych SUN dla użytkowników którzy przerwali bieg licencji

Promocja obejmuje użytkowników testerów diagnostycznych SUN z serii PDL 3000/4000/5500, którym skończyła się subskrypcja oprogramowania. W takim przypadku użytkownik może odnowić swoją subskrypcję na kolejne 12 miesięcy (2 aktualizacje) w niższej cenie, takiej jak w przypadku zachowania ciągłości subskrypcji na oprogramowanie.

PROMOCJA JEST OGRANICZONA CZASOWO I TRWA DO 15.12.2018r.

Promocja SUN PDL

 

czytaj całość »
Szkolenie w zakresie naprawy opon w technologii na gorąco - LEWOR 6-8.08.2018
Szkolenie w zakresie naprawy opon w technologii na gorąco - LEWOR 6-8.08.2018

W dniach 06-08.08.2018r. w siedzibie firmy LEWOR odbyło się kolejne szkolenie w zakresie naprawy opon w technologii na gorąco, z wykorzystaniem materiałów V-MAX i TAP RAP. W szkoleniu udział wzięło 9 kursantów z 6 firm. Podczas praktycznego szkolenia trener p. Grzegorz Borysiak wraz z kursantami dokonali kilku napraw opon, w tym naprawy ponadnormatywnego uszkodzenia w oponie 23,5R25, z wykorzystaniem wkładów firmy TAP RAP.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl