Producenci

Promocja na zakup aktualizacji oprogramowania testerów diagnostycznych SUN dla użytkowników którzy przerwali bieg licencji

Promocja obejmuje użytkowników testerów diagnostycznych SUN z serii PDL 3000/4000/5500, którym skończyła się subskrypcja oprogramowania. W takim przypadku użytkownik może odnowić swoją subskrypcję na kolejne 12 miesięcy (2 aktualizacje) w niższej cenie, takiej jak w przypadku zachowania ciągłości subskrypcji na oprogramowanie.

PROMOCJA JEST OGRANICZONA CZASOWO I TRWA DO 15.12.2018r.

Zakup aktualizacji oprogramowania testera SUN PDL3000 SNAP-ON pozwala przez okres 12 miesięcy cieszyć się dostępem do  serwera aktualizacyjnego firmy SUN (2 aktualizacje w roku) i aktualizowanie posiadanego testera do najnowszej wersji dostępnego w danej chwili oprogramowania. Dopiero posiadając najnowszą wersję, można w pełni wykorzystać pełnię możliwości swojego narzędzia diagnostycznego.

 

Nowa wersja oprogramowania to:

  • WIĘCEJ modeli z funkcją automatycznej identyfikacji pojazdu i szybkiego odczytu kodów
  • WIĘCEJ obsługiwanych pojazdów
  • WIĘCEJ możliwości diagnostycznych dzięki nowym testom i funkcjom diagnostycznym

 

Co otrzymuje klient ?

Po zamówieniu aktualizacji, po upływie ok. 48 godzin, aktualizowany zostaje na serwerach firmy SUN status licencji dla danego numeru seryjnego urządzenia, dzięki czemu klient uzyskuje przez okres 12 miesięcy dostęp do wydanych w tym okresie uaktualnień oprogramowania, za pośrednictwem programu aktualizacyjnego ShopStream Connect, dołączonego na płycie do testera.

Promocja SUN PDL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl