Producenci

Formy płatności

Nasz sklep internetowy oferuje szereg różnorodnych metod płatności oraz form kredytu i leasingu, dzięki czemu każdy klient znajdzie metodę płatności dostosowaną do swoich preferencji i potrzeb.

 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Maksymalna dopuszczalna kwota zamówienia za pobraniem w tej opcji to:

  • dla przesyłek paletowych realizowanych przez firmę RABEN - 10000zł
  • dla przesyłek paczkowych realizowanych przez firmę kurierską UPS - 15000 zł.

 

Przelew online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez: Płatności Shoper. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl).

 

 

Gotówka

Forma płatności dostępna wyłącznie po wyborze odbioru osobistego zamówionego towaru w siedzibie naszej firmy.

 

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna przeznaczona dla osób fizycznych, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

 

 

 

Leasing

Leaselink to szybki leasing on-line przeznaczony dla firm, dzięki któremu przedsiębiorca może zapłacić leasingiem za każde zakupy środków trwałych, potrzebnych do rozwoju firmy. Cały proces wnioskowania odbywa się szybko w ramach sklepu internetowego, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl