Producenci
Promocje
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 100-450  ze zbiornikiem  o pojemności 100L, 14 bar
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 100-450 ze zbiornikiem o pojemności 100L, 14 bar
5 996,00 zł 4 878,00 zł 4 874,80 zł 3 965,85 zł
szt.
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 200-450  ze zbiornikiem  o pojemności 200L, 14 bar
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 200-450 ze zbiornikiem o pojemności 200L, 14 bar
6 808,00 zł 5 536,00 zł 5 534,96 zł 4 500,81 zł
szt.
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 200-600  ze zbiornikiem  o pojemności 200L, 14 bar
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 200-600 ze zbiornikiem o pojemności 200L, 14 bar
6 919,00 zł 5 626,00 zł 5 625,20 zł 4 573,98 zł
szt.
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 300-600  ze zbiornikiem  o pojemności 300L, 14 bar
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 300-600 ze zbiornikiem o pojemności 300L, 14 bar
7 565,00 zł 6 152,00 zł 6 150,41 zł 5 001,63 zł
szt.
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 300-700  ze zbiornikiem  o pojemności 300L, 14 bar
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 300-700 ze zbiornikiem o pojemności 300L, 14 bar
8 561,00 zł 6 963,00 zł 6 960,16 zł 5 660,98 zł
szt.
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 300-700S  ze zbiornikiem  o pojemności 300L, 14 bar, Soft Start
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 300-700S ze zbiornikiem o pojemności 300L, 14 bar, Soft Start
11 439,00 zł 9 303,00 zł 9 300,00 zł 7 563,41 zł
szt.
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 500-700S  ze zbiornikiem  o pojemności 500L, 14 bar, Soft Start
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 500-700S ze zbiornikiem o pojemności 500L, 14 bar, Soft Start
12 823,00 zł 10 429,00 zł 10 425,20 zł 8 478,86 zł
szt.
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 500-1000S  ze zbiornikiem  o pojemności 500L, 14 bar, Soft Start
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 500-1000S ze zbiornikiem o pojemności 500L, 14 bar, Soft Start
13 100,00 zł 10 655,00 zł 10 650,41 zł 8 662,60 zł
szt.
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 500-1500S  ze zbiornikiem  o pojemności 500L, 14 bar, Soft Start
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 500-1500S ze zbiornikiem o pojemności 500L, 14 bar, Soft Start
16 144,00 zł 13 129,00 zł 13 125,20 zł 10 673,98 zł
szt.
Sprężarka tłokowa AIRPRESS GK 600-200  ze zbiornikiem  o pojemności 200L, 10 bar
Sprężarka tłokowa AIRPRESS GK 600-200 ze zbiornikiem o pojemności 200L, 10 bar
4 889,00 zł 3 976,00 zł 3 974,80 zł 3 232,52 zł
szt.
Sprężarka tłokowa AIRPRESS GK 700-300  ze zbiornikiem  o pojemności 270L, 11 bar
Sprężarka tłokowa AIRPRESS GK 700-300 ze zbiornikiem o pojemności 270L, 11 bar
7 011,00 zł 5 699,00 zł 5 700,00 zł 4 633,33 zł
szt.
Sprężarka tłokowa AIRPRESS GK 1000-500  ze zbiornikiem  o pojemności 500L, 11 bar
Sprężarka tłokowa AIRPRESS GK 1000-500 ze zbiornikiem o pojemności 500L, 11 bar
10 516,00 zł 8 559,00 zł 8 549,59 zł 6 958,54 zł
szt.
Produkt dnia
Geometria HOFMANN GEOLINER 790 XD 3D (do wyboru różne wersje)
Geometria HOFMANN GEOLINER 790 XD 3D (do wyboru różne wersje)
86 156,55 zł (19 987,60 €) 70 045,98 zł (16 250,08 €)
Kontakt

 

LEWOR Spółka Jawna Renata i Wojciech Wałoszek
ul. Grota Roweckiego 11, 95-020 Andrespol
tel. (42) 213-24-39 fax  (42) 212-23-85 e-mail: lewor@lewor.pl

Sprzedaż internetowa: 508-399-590 e-mail: biuro@lewor.pl

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.  8:00 - 16:00


NIP: 699-17-50-247
REGON: 411049347
KRS: 0000099270

 
Dział księgowości:
Renata Wałoszek, tel: (42) 235-89-34, e-mail: r.waloszek@lewor.pl
Kamila Majecka, tel: (42) 235-89-32, e-mail: lewor@lewor.pl
 
Import i logistyka:
Emil Kotecki, tel. (42) 235-89-41, e-mail: e.kotecki@lewor.pl

 

                                                       

Facebook Lewor

Youtube - Lewor

   

 


 

 


DZIAŁ SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ


 
Daniel Pietrzyk, tel. 508-399-590, e-mail: d.pietrzyk@lewor.pl
 
Rafał Skrobisz, tel. (42) 235-89-36, e-mail: r.skrobisz@lewor.pl

 

 
 

DZIAŁ SPRZEDAŻY MASZYN


 

Doradztwo techniczne i sprzedaż maszyn:

Rafał Sobótka, tel. 513-440-080, e-mail: r.sobotka@lewor.pl
 
Wojciech Lenart, tel. 508-252-232, e-mail: w.lenart@lewor.pl
 
Adam Pyśniak, tel. 508-399-570, e-mail: a.pysniak@lewor.pl
 
Adam Jeziorski, tel. 506-056-633, e-mail: a.jeziorski@lewor.pl
 
 
Sprzedaż ratalna maszyn, leasing:
 
Jakub Chojnacki, tel. 665-094-377, e-mail: jakubchojnacki@op.pl
 
Damian Sikora, tel. 608-001-712, e-mail: damian.sikora@raiffeisen.pl

 

 

 


DZIAŁ SERWISU MASZYN


 

Kierownik serwisu:
Paweł Dziębor, tel. (42) 235-89-42; 508-399-550, e-mail: serwis@lewor.pl
 
Części zamienne i reklamacje:
Emil Kotecki, tel. (42) 235-89-41, e-mail: e.kotecki@lewor.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH I URZĄDZEŃ


 

Sklep stacjonarny:
 
Agnieszka Szkudlarek, tel. (42) 235-89-31, e-mail: a.szkudlarek@lewor.pl
 
Kamila Majecka, tel. (42) 235-89-32, e-mail: lewor@lewor.pl
 
Przedstawiciele handlowi:
 
Andrzej Dawidziak, tel. 508-399-560, e-mail: a.dawidziak@lewor.pl
 
Wojciech Lenart, tel. 508-252-232, e-mail: w.lenart@lewor.pl
 
Jacek Dworczak, tel. 508-399-580, e-mail: j.dworczak@lewor.pl
 
Stanisław Pienias, tel. 512-310-115, e-mail: s.pienias@lewor.pl
 
Adam Pyśniak, tel. 508-399-570, e-mail: a.pysniak@lewor.pl
 
Tomasz Rozmus, tel. 504-220-315, e-mail: t.rozmus@lewor.pl
 
Grzegorz Szczutek, tel. 515-105-009, e-mail: g.szczutek@lewor.pl
 
Adam Jeziorski, tel. 506-056-633, e-mail: a.jeziorski@lewor.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl