Producenci
Promocje
Akumulatorowy klucz udarowy Ingersoll Rand W7150
Akumulatorowy klucz udarowy Ingersoll Rand W7150
2 767,50 zł 2 380,00 zł 2 250,00 zł 1 934,96 zł
Wyważarka osobowo-dostawcza LINERO CB 66
Wyważarka osobowo-dostawcza LINERO CB 66
5 823,00 zł 5 124,00 zł 4 734,15 zł 4 165,85 zł
szt.
Agregat prądotwórczy FOGO FH 8000RT
Agregat prądotwórczy FOGO FH 8000RT
7 423,00 zł 7 219,00 zł 6 034,96 zł 5 869,11 zł
szt.
Agregat prądotwórczy FOGO FH 9000RE
Agregat prądotwórczy FOGO FH 9000RE
9 352,00 zł 8 599,00 zł 7 603,25 zł 6 991,06 zł
szt.
Agregat prądotwórczy FOGO FH 6001RE
Agregat prądotwórczy FOGO FH 6001RE
7 541,00 zł 6 410,00 zł 6 130,89 zł 5 211,38 zł
szt.
Agregat prądotwórczy FOGO FH 6541
Agregat prądotwórczy FOGO FH 6541
7 623,00 zł 7 149,00 zł 6 197,56 zł 5 812,20 zł
szt.
Sprężarka tłokowa WALTER GK 530-3,0/50  ze zbiornikiem  o pojemności 50L, 10 bar
Sprężarka tłokowa WALTER GK 530-3,0/50 ze zbiornikiem o pojemności 50L, 10 bar
4 186,00 zł 3 499,00 zł 3 403,25 zł 2 844,72 zł
szt.
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 300-700  ze zbiornikiem  o pojemności 300L, 14 bar
Sprężarka tłokowa AIRPRESS K 300-700 ze zbiornikiem o pojemności 300L, 14 bar
8 561,00 zł 6 963,00 zł 6 960,16 zł 5 660,98 zł
szt.
Sun Blizzard QTech III PRO HFO R1234yf - urządzenie do obsługi systemów klimatyzacji samochodów osobowych i ciężarowych
Sun Blizzard QTech III PRO HFO R1234yf - urządzenie do obsługi systemów klimatyzacji samochodów osobowych i ciężarowych
21 873,27 zł 18 811,02 zł (4 347,56 €) 17 783,15 zł 15 293,51 zł (3 534,60 €)
szt.
Zestaw 3 stożków centrujących HAWEKA 42-111,5 mm na wałek o średnicy  40 mm
Zestaw 3 stożków centrujących HAWEKA 42-111,5 mm na wałek o średnicy 40 mm
755,72 zł 598,53 zł (138,33 €) 614,41 zł 486,61 zł (112,46 €)
szt.
Inwertorowy agregat prądotwórczy FOGO F2001IS
Inwertorowy agregat prądotwórczy FOGO F2001IS
2 600,00 zł 2 539,00 zł 2 113,82 zł 2 064,23 zł
szt.
WKŁAD NA ZIMNO V-MAX AZ 50 X RADIALNY
WKŁAD NA ZIMNO V-MAX AZ 50 X RADIALNY
121,62 zł 109,46 zł 98,88 zł 88,99 zł
szt.
Produkt dnia
Geometria HOFMANN GEOLINER 790 XD 3D (do wyboru różne wersje)
Geometria HOFMANN GEOLINER 790 XD 3D (do wyboru różne wersje)
86 482,35 zł (19 987,60 €) 70 310,85 zł (16 250,08 €)
Kontakt

 

LEWOR Spółka Jawna Renata i Wojciech Wałoszek
ul. Grota Roweckiego 11, 95-020 Andrespol
tel. (42) 213-24-39 fax  (42) 212-23-85 e-mail: lewor@lewor.pl

Sprzedaż internetowa: 508-399-590 e-mail: biuro@lewor.pl

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.  8:00 - 16:00


NIP: 699-17-50-247
REGON: 411049347
KRS: 0000099270

 
Dział księgowości:
Renata Wałoszek, tel: (42) 235-89-34, e-mail: r.waloszek@lewor.pl
Kamila Majecka, tel: (42) 235-89-32, e-mail: lewor@lewor.pl
 
Import i logistyka:
Emil Kotecki, tel. (42) 235-89-41, e-mail: e.kotecki@lewor.pl

 

                                                       

Facebook Lewor

Youtube - Lewor

   

 


 

 


DZIAŁ SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ


 
Daniel Pietrzyk, tel. 508-399-590, e-mail: d.pietrzyk@lewor.pl
 
Rafał Skrobisz, tel. (42) 235-89-36, e-mail: r.skrobisz@lewor.pl

 

 
 

DZIAŁ SPRZEDAŻY MASZYN


 

Doradztwo techniczne i sprzedaż maszyn:

Rafał Sobótka, tel. 513-440-080, e-mail: r.sobotka@lewor.pl
 
Wojciech Lenart, tel. 508-252-232, e-mail: w.lenart@lewor.pl
 
Adam Pyśniak, tel. 508-399-570, e-mail: a.pysniak@lewor.pl
 
Adam Jeziorski, tel. 506-056-633, e-mail: a.jeziorski@lewor.pl
 
 
Sprzedaż ratalna maszyn, leasing:
 
Jakub Chojnacki, tel. 665-094-377, e-mail: jakubchojnacki@op.pl
 
Damian Sikora, tel. 608-001-712, e-mail: damian.sikora@raiffeisen.pl
Mapa handlowców

 

 

 


DZIAŁ SERWISU MASZYN


 

Kierownik serwisu:
Paweł Dziębor, tel. (42) 235-89-42; 508-399-550, e-mail: serwis@lewor.pl
 
Części zamienne i reklamacje:
Emil Kotecki, tel. (42) 235-89-41, e-mail: e.kotecki@lewor.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH I URZĄDZEŃ


 

Sklep stacjonarny:
 
Agnieszka Szkudlarek, tel. (42) 235-89-31, e-mail: a.szkudlarek@lewor.pl
 
Kamila Majecka, tel. (42) 235-89-32, e-mail: lewor@lewor.pl
 
Przedstawiciele handlowi:
 
Andrzej Dawidziak, tel. 508-399-560, e-mail: a.dawidziak@lewor.pl
 
Wojciech Lenart, tel. 508-252-232, e-mail: w.lenart@lewor.pl
 
Jacek Dworczak, tel. 508-399-580, e-mail: j.dworczak@lewor.pl
 
Stanisław Pienias, tel. 512-310-115, e-mail: s.pienias@lewor.pl
 
Adam Pyśniak, tel. 508-399-570, e-mail: a.pysniak@lewor.pl
 
Tomasz Rozmus, tel. 504-220-315, e-mail: t.rozmus@lewor.pl
 
Grzegorz Szczutek, tel. 515-105-009, e-mail: g.szczutek@lewor.pl
 
Adam Jeziorski, tel. 506-056-633, e-mail: a.jeziorski@lewor.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl