Producenci
Produkt dnia
Geometria HOFMANN GEOLINER 790 XD 3D (do wyboru różne wersje)
Geometria HOFMANN GEOLINER 790 XD 3D (do wyboru różne wersje)
85 778,78 zł (19 987,60 €)

Kontakt

 

LEWOR Spółka Jawna Renata i Wojciech Wałoszek
ul. Grota Roweckiego 11, 95-020 Andrespol
tel. (42) 213-24-39 fax  (42) 212-23-85 e-mail: lewor@lewor.pl

Sprzedaż internetowa: 508-399-590 e-mail: biuro@lewor.pl

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.  8:00 - 16:00


NIP: 699-17-50-247
REGON: 411049347
KRS: 0000099270

 
Dział księgowości:
Renata Wałoszek, tel: (42) 235-89-34, e-mail: r.waloszek@lewor.pl
 
 
Import i logistyka:
Adam Sobczyński, tel. (42) 235-89-41, e-mail: a.sobczynski@lewor.pl

 

                                                       

Facebook Lewor

Youtube - Lewor

   

 


 

 


DZIAŁ SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ


 
Daniel Pietrzyk, tel. 508-399-590, e-mail: d.pietrzyk@lewor.pl
 
Rafał Skrobisz, tel. (42) 235-89-36, e-mail: r.skrobisz@lewor.pl

 

 
 

DZIAŁ SPRZEDAŻY MASZYN


 

Doradztwo techniczne i sprzedaż maszyn:

Rafał Sobótka, tel. 513-440-080, e-mail: r.sobotka@lewor.pl
 
Wojciech Lenart, tel. 508-252-232, e-mail: w.lenart@lewor.pl
 
Adam Pyśniak, tel. 508-399-570, e-mail: a.pysniak@lewor.pl
 
Adam Jeziorski, tel. 506-056-633, e-mail: a.jeziorski@lewor.pl
 
 
Sprzedaż ratalna maszyn, leasing:
 
Jakub Chojnacki, tel. 665-094-377, e-mail: jakubchojnacki@op.pl
 
Kamil Golec, tel. 694-493-424, e-mail: kamil.golec@pkoleasing.pl
Mapa handlowców

 

 

 


DZIAŁ SERWISU MASZYN


 

Kierownik serwisu:
Paweł Dziębor, tel. (42) 235-89-42; 508-399-550, e-mail: serwis@lewor.pl
 
Części zamienne i reklamacje:
Adam Sobczyński, tel. (42) 235-89-41, e-mail: a.sobczynski@lewor.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH I URZĄDZEŃ


 

Sklep stacjonarny:
 
Agnieszka Szkudlarek, tel. (42) 235-89-31, e-mail: a.szkudlarek@lewor.pl

 

 
Przedstawiciele handlowi:
 
Andrzej Dawidziak, tel. 508-399-560, e-mail: a.dawidziak@lewor.pl
 
Wojciech Lenart, tel. 508-252-232, e-mail: w.lenart@lewor.pl
 
Jacek Dworczak, tel. 508-399-580, e-mail: j.dworczak@lewor.pl
 
Stanisław Pienias, tel. 512-310-115, e-mail: s.pienias@lewor.pl
 
Adam Pyśniak, tel. 508-399-570, e-mail: a.pysniak@lewor.pl
 
Tomasz Rozmus, tel. 504-220-315, e-mail: t.rozmus@lewor.pl
 
Adam Jeziorski, tel. 506-056-633, e-mail: a.jeziorski@lewor.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl