Producenci

Nasze najnowsze realizacje

NOWA REALIZACJA - WYPOSAŻENIE SERWISU SZULAGO Z PASŁĘKA

W czerwcu 2019 firma LEWOR wyposażyła serwis Szulago z Pasłęka w dwa nowe urządzenia wysokiej klasy wyprodukowane przez włoską firmę CORGHI, światowego lidera rozwiązań dla serwisów ogumienia. Były to:

  • montażownica do opon CORGHI MASTER CODE COMPLETE z najbardziej zautomatyzowaną funkcją demontażu i montażu opony ograniczającą do minimum pracę operatora w której zastosowano laser do precyzyjnego położenia narzędzi montażowych (rolek zbijających i automatycznej stopki w wersji SMART CORGHI SYSTEM - patent CORGHI) . Montażownica CORGHI MASTER CODE to już tylko krok do maszyny bezobsługowej.

  • wyważarka do kół CORGHI EYE LIGHT PLUS Diagnostic Line z diagnostycznym oprogramowaniem iPos: do pomiaru bicia promieniowego, bicia osiowego, zużycia bieżnika w tym pomiaru promienia znoszenia pojedynczego koła liczony w metrach na kilometr. Program wykorzystujący min. „sztuczne oko” i laser do uzyskania najdokładniejszych pomiarów.

Nasz serwis dostarczył maszyny, dokonał ich montażu i niezbędnej kalibracji, oraz przeprowadził szkolenia stanowiskowe pracowników serwisu zapoznając ich z działaniem i zasadami obsługi tych bardzo nowoczesnych urządzeń. Dzięki zakupowi nowego sprzętu serwis poszerzył swoje możliwości obsługi klientów oraz dzięki nowym technologiom zaimplementowanym w dostarczonych urządzeniach, zagwarantował im obsługę na najwyższym poziomie.

 

 

 

REALIZACJA SERWISU MOBILNEGO DLA FIRMY "OPONY U DARKA"

W serwisie zamontowano urządzenia do obsługi flot ciężarowych (koła 22,5”), sprzęt do pompowania kół o bardzo dużej wydajności, wyważarkę ciężarową, itd. Zamontowana została nowa montażownica LINERO TR 23 , która konstrukcyjnie odbiega od dotychczasowych maszyn. Jest to pierwsza maszyna w Polsce o tak innowacyjnym rozwiązaniu konstrukcyjnym, która w firmie "OPONY U DARKA" przechodzi test pod względem wydajności, wytrzymałości i efektywności pracy. Jeżeli maszyna sprawdzi się w w/w firmie na stałe trafi do oferty firmy LEWOR.

Serwis mobilny - Opony u Darka

Serwis mobilny - Opony u Darka

Serwis mobilny - Opony u Darka

Serwis mobilny - Opony u Darka

 

STACJA KONTROLI POJAZDÓW W PILE ZBUDOWANA NA PODNOŚNIKACH NOŻYCOWYCH FIRMY OMCN

Prowadzona przez osobę z ponad 20 letni stażem w budowaniu stacji kontroli pojazdów również do celów szkoleniowych. W stacji zamontowane są 3 podnośniki nożycowe firmy OMCN. Model podnośnika OMCN 823/I jest kompletnym podnośnikiem dla stacji kontroli pojazdów. Wyposażony jest w płyty rozluźniające, miejsce pod obrotnice, podnośnik progowy o udźwigu 3,5 tony oraz w oryginalnie zamontowane szarpaki elektro-hydrauliczne. Podnośniki firmy OMCN są produktem klasy PREMIUM w ofercie firmy LEWOR cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród klientów ze względu na bardzo wysoką jakość i bezawaryjną pracę. 

Montaż podnośnika nożycowego OMCN

Montaż podnośnika nożycowego OMCN

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl